Our products
Plusssz Luteina

Plusssz Nb Luteina + Multiwitamina jest polecany osobom szczególnie narażonym na niedobory luteiny, spowodowane niewłaściwą dietą oraz specyficznym trybem pracy. Luteina ma silne właściwości antyoksydacyjne przez co wpływa na ochronę komórek przez szkodliwym wpływem wolnych rodników. Zawarta w jednej tabletce Plusssza dawka 1000µg bioprzyswajalnej luteiny uzupełnia codzienne zapotrzebowanie organizmu.

Dodatkowy kompleks 10 najważniejszych witamin w dawce 100% dziennego zapotrzebowania, uzupełnia niedobory witamin w organizmie. Witaminy B6 i B12 zmniejszają uczucie zmęczenia, witamina C wzmacnia odporność a tiamina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem antyoksydacyjnym.

Forma płynna witamin Plusssz powoduje, że zawarte w niej substancje czynne przyswajają się szybciej. Plusssz zawiera wyłącznie naturalne barwniki i jest polecany diabetykom. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia.